Posted: Saturday, 28 April 2012 11:46PM

AREA SCOREBOARD - SPONSORED BY SMITH HEATING & COOLING



Tuesday, January 27th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
(NCMC)
Moberly at Mexico (5:45 on KWIX)
GIRLS            MACON 60-43
BOYS            MOBERLY 55-46

(CCC)
Macon at South Shelby (5:45 on KRES)
GIRLS            MACON 56-24
BOYS            MACON 59-51

Brookfield at Palmyra (6:00)
GIRLS           BROOKFIELD 54-47
BOYS            PALMYRA 78-61

Monroe City at Highland (6:00)
GIRLS            HIGHLAND 34-33
BOYS            HIGHLAND 62-57

Clark County at Louisiana (6:00)
GIRLS
BOYS

STURGEON TOURNAMENT
(boys matchups)
-At Middle School-
(6:00) South Callaway vs. New Bloomfield    SO. CALLAWAY 87-57
(7:30) Community vs. Westran            COMMUNITY 59-55 (OT)
-At High School-
(6:00) Salisbury vs. Paris            SALISBURY 65-34
(7:30) Sturgeon vs. New Franklin        NEW FRANKLIN 58-55 (OT)

KEYTESVILLE TOURNAMENT
(4:30-Girls) Higbee vs. Bunceton        HIGBEE 53-37
(6:00-Boys) Norborne vs. Bunceton        NORBORNE 68-50
(7:30-Girls) Norborne vs. Bevier        NORBORNE 75-16
(9:00-Boys) Bevier vs. Keytesville        BEVIER 58-44

MEADVILLE TOURNAMENT
(4:30-girls) Grundy County vs. Meadville        MEADVILLE 43-39
(5:45-boys) Northwestern vs. Grundy County        NORTHWESTERN 70-46
(7:00-girls) Linn County vs. Northwestern        LINN CO. 59-38
(8:15-boys) Linn County vs. Bucklin-Macon CO.    LINN CO. 56-31

SLATER TOURNAMENT
(4:30-Girls) Glasgow vs. Sacred Heart        GLASGOW 50-31
(6:00-Boys) Sacred Heart vs. Fayette        SACRED HEART 79-22
(7:30-Girls) Pilot Grove vs. Slater        PILOT GROVE 61-33
(9:00-Boys) Glasgow vs. Santa Fe        GLASGOW 73-43

BOWLING GREEN TOURNAMENT
(all boys matchups)
(4:30) Silex vs. Elsberry            ELSBERRY 51-34
(6:00) Bowling Green vs. Winfield        BOWLING GREEN 64-39    
(7:30) Louisiana vs. North Callaway        LOUISIANA 61-53
(9:00) Clopton vs. Van-Far

(CAC)
Cairo at Madison (6:00)
GIRLS
BOYS

(TRI-RIVERS)
Knox County at North Shelby (6:00)
GIRLS           KNOX CO. 66-47
BOYS            KNOX CO. 62-50

Scotland County at Schuyler County (6:00)
GIRLS            SCOTLAND CO. 39-27    
BOYS             SCOTLAND CO. 70-35

(TRI-COUNTY - NORTH)
Novinger at La Plata (6:00)
GIRLS            LA PLATA 43-33
BOYS            NOVINGER 74-70

Green City at Brashear (6:00)
GIRLS            GREEN CITY    54-24    
BOYS            GREEN CITY    75-47

(TRI-COUNTY - CENTRAL)
Southern Boone boys at Blair Oaks boys (6:00)    BLAIR OAKS 68-62

Milan at Marceline (6:00)
GIRLS
BOYS

Atlanta at Marion County (6:00)
GIRLS          
BOYS         MARION CO. 74-31

Harrisburg at Centralia (6:00)
GIRLS            CENTRALIA 56-46
BOYS            HARRISBURG 60-51

Canton at Mark Twain (6:00)
GIRLS            CANTON 57-49 (Brittney Berhorst of Canton scored 1,000th point during game)
BOYS             CANTON 48-25

Father Tolton at Kirksville (6:00)
BOYS            TOLTON 68-58

Boonville boys at California boys (6:00)  CANCELED

--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Fulton at Moberly (6:00)        FULTON 41-33

Hallsville/Borgia at Helias (6:00)
    vs. Helias            HELIAS 46-35
    vs. Borgia            BORGIA 36-30

Mexico at Boonville (6:00)

Centralia/Battle at Tolton Catholic (5:30)
    Centralia vs. Tolton        CENTRALIA 58-22
    Battle vs. Tolton        BATTLE 45-30
    Battle vs. Centralia        BATTLE 42-39

Kirksville at Centerville/Fort Madison (in Centerville, IA) (6:00)


Monday, January 26th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
STURGEON TOURNAMENT
(All girls matchups)
-At Middle School-
(6:00) New Bloomfield vs. Westran        NEW BLOOMFIELD 41-31
(7:30) Salisbury vs. Paris            PARIS 33-30 OT
-At High School-
(6:00) Community vs. Sturgeon            COMMUNITY 41-30
(7:30) South Callaway vs. New Franklin    SOUTH CALLAWAY 47-43 OT

KEYTESVILLE TOURNAMENT
(4:30-Girls) Southwest vs. Brunswick        SOUTHWEST 67-16
(6:00-Boys) Higbee vs. Southwest        SOUTHWEST 45-42
(7:30-Girls) Keytesville vs. Otterville        OTTERVILLE 53-49
(9:00-Boys) Brunswick vs. Otterville        OTTERVILLE 48-44

MEADVILLE TOURNAMENT
(4:30-girls) Bucklin-Macon Co. vs. Tina-Avalon    BUCKLIN/MACON CO 59-41 (Rachel Akins, BMC - 26 pts)
(5:45-boys) Mercer vs. Tina-Avalon            TINA-AVALON 65-64 (Max Sinclair, Tina-Avalon - 28)
(7:00-girls) Mercer vs. Hale                MERCER 65-30 (Bailey Owens, Mercer - 21 pts)
(8:15-boys) Meadville vs. Hale             MEADVILLE (Hale forfeit due to player injury and illness)

SLATER TOURNAMENT
(4:30-Girls) Santa Fe vs. Fayette        SANTA FE 62-27
(6:00-Boys) Higginsville vs. Slater        HIGGINSVILLE 77-16
(7:30-Girls) Higginsville vs. Marshall        MARSHALL 56-39
(9:00-Boys) Marshall vs. Pilot Grove        PILOT GROVE 70-64

BOWLING GREEN TOURNAMENT
(all girls matchups)
(4:30) Clopton vs. Van-Far            CLOPTON 64-34
(6:00) Winfield vs. North Callaway        NORTH CALLAWAY 54-45
(7:30) Bowling Green vs. Louisiana         BOWLING GREEN 52-26
(9:00) Silex vs. Elsberry            SILEX 72-48

Southern Boone at Boonville (6:00)
GIRLS        BOONVILLE 49-39
BOYS        BOONVILLE 70-62 (DeAundre Lewis, Boonville - 29 pts)

Cairo vs Atlanta
GIRLS        CAIRO 59-36
BOYS        CAIRO 61-27

--COLLEGE BASKETBALL--
Westminster College at Central Christian
(5:00) Women        WESTMINSTER 94-77

Lincoln Christian at Central Christian
(7:00) Men        LINCOLN 60-53 (OT)

--COLLEGE WRESTLING--
Missouri Valley at Blue Springs High School against Maryville University (7:00)        MARYVILLE 35-9


Sunday, January 25th

--COLLEGE WRESTLING--
Northern Illinois at Missouri (1:00)            MIZZOU 32-12

--COLLEGE BASKETBALL--
(Women) Kentucky at Missouri        KENTUCKY 83-69


Saturday, January 24th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT
Brookfield vs. Centralia boys consolation KRES (right after Truman)        CENTRALIA 56-45
Macon vs. South Shelby boys 3rd place KRES (6:20)                MACON 73-36
Moberly vs. Mexico boys championship KRES (7:50)                MOBERLY 67-54

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(6:00-Girls Championship) Knox Co. vs. Scotland Co.        SCOTLAND CO. 60-47
(7:30-Boys Championship) Knox Co. vs. Scotland Co.        KNOX CO. 65-57

PALMYRA TOURNAMENT
(5:30-Boys 3rd Place) Highland vs. Bowling Green        BOWLING GREEN     75-68
(7:00-Girls Championship) Clark Co. vs. Palmyra        PALMYRA         50-44
(8:30-Boys Championship) Palmyra vs. Canton            CANTON        61-51

--COLLEGE BASKETBALL--
(SEC)
Arkansas at Missouri men (12:30 on KIRK)        ARKANSAS 61-60

(GLVC)
Rockhurst at Truman (12:45 on KRES)
(1:00) Women        TRUMAN 72-66
(3:00) Men        TRUMAN 89-65

(REGION 16)
MACC at Three Rivers (4:50 on KWIX)
(5:00) Women        MACC 75-64
(7:00) Men        THREE RIVERS 70-56

(HAAC)
CMU at Peru State College
(2:00) Women        PERU STATE 80-73
(4:00) Men        PERU STATE 91-83

Baker at Missouri Valley
(2:00) Women        MO VALLEY 69-66
(4:00) Men        MO VALLEY 69-60

(AMC)
Columbia College at Williams Baptist (Walnut Ridge, Ark.)
(2:00) Women        COLUMBIA 93-54
(4:00) Men        COLUMBIA 61-43

Central Christian at Faith Baptist Bible College
(2:00) Women        CCCB             77-50
(4:00) Men        FAITH BAPTIST    79-58    

--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Brookfield Invitational
Fulton Tournament
Kirksville at Platte County Tournament (9:00am)


Friday, January 23rd

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT
Moberly vs. Mexico girls consolation KRES (4:50)    MOBERLY  52-39
Centralia vs. Tolton girls 3rd place KRES (6:20)    CENTRALIA 60-54
Brookfield vs. Macon girls championship KRES (7:50)    BROOKFIELD 38-36
 After the games, Overtime on KRES

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(4:30-Girls Consolation) La Plata vs. North Shelby    NORTH SHELBY 60-51
(6:00-Boys Consolation) La Plata vs. Marion County    MARION COUNTY 79-57
(7:30-Girls 3rd Place) Schuyler Co. vs. Marceline    MARCELINE 35-28
(9:00-Boys 3rd Place) North Shelby vs. Marceline    MARCELINE 60-48

PALMYRA TOURNAMENT
(5:30-Girls Consolation) Monroe City vs. Highland    MONROE CITY 33-30
(7:00-Boys Consolation) Monroe City vs. Mark Twain    MONROE CITY 63-29
(8:30-Girls 3rd Place) Bowling Green vs. Mark Twain    BOWLING GREEN 49-40

Westran at Pilot Grove (6:00)
GIRLS                            PILOT GROVE 52-51
BOYS                            PILOT GROVE 67-65
Meadville at Tina-Avalon (6:00)
GIRLS
BOYS
Fayette at Atlanta (6:00)
GIRLS                            ATLANTA 52-41
BOYS                            FAYETTE 67-31
Salisbury at Cairo (6:00)
GIRLS                            CAIRO 56-53 (OT)
BOYS
Linn County at Keytesville (6:00)
GIRLS                            LINN COUNTY 64-48
BOYS
Milan at Princeton (6:00)
GIRLS                            PRINCETON 53-28
BOYS                            PRINCETON 69-42

Harrisburg boys at Fatima boys (6:00)            FATIMA 76-62

(NCMC)
Boonville at Kirksville (6:00)
GIRLS                            BOONVILLE 73-50
BOYS                            KIRKSVILLE 59-44

(TRI-COUNTY - CENTRAL)
Hallsville at Warsaw (6:00)
GIRLS                            HALLSVILLE
BOYS                            WARSAW 83-79 (OT)
Eldon boys at Southern Boone boys (6:00)        ELDON 65-63

(CAC)
New Franklin at Madison (6:00)
GIRLS                            NEW FRANKLIN 50-22
BOYS                            NEW FRANKLIN 60-34
Sturgeon at Brunswick (6:00)
GIRLS                            STURGEON 52-12
BOYS

(TRI-COUNTY - NORTH)
Green City at Novinger (6:00)
GIRLS                            GREEN CITY 45-22
BOYS                            NOVINGER 68-58
Bevier at Bucklin-Macon Co. (6:00)
GIRLS         BUCKLIN-MACON COUNTY 71-31
BOYS          BEVIER 56-40

(CLAA)
Northwestern at Breckenridge (6:00)
GIRLS
BOYS

--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Kirksville at Platte County Tournament (5:00)        
Hallsville/Mexico at Centralia (6:00)            MEXICO def. HALLSVILLE 58-15
                            MEXICO def. CENTRALIA 46-33

--COLLEGE WRESTLING--
Oklahoma State at Missouri (6:30)            MIZZOU 22-10
Truman at McKendree                       MCKENDREE 39-4

--COLLEGE BASKETBALL--
Central Christian at Emmaus Bible College
(5:30) Women
(7:30) Men                        EMMAUS BIBLE 75-55


Thursday, January 22nd

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT
(all boys matchups)
(4:50-KIRK) Macon vs. Moberly            MOBERLY 74-62    
(6:20-KIRK) Mexico vs. Centralia            MEXICO 77-47
(7:50-KIRK) South Shelby vs. Brookfield        SOUTH SHELBY 46-45 OT

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(4:30-Girls) Marion Co vs. North Shelby        NO. SHELBY 37-24
(6:00-Boys) Brashear vs. Marion Co            MARION CO. 71-36
(7:30-Girls Semi) Scotland Co vs. Marceline         SCOTLAND CO. 32-19
(9:00-Boys Semi) Scotland Co vs. Marceline        SCOTLAND CO. 68-45    

PALMYRA TOURNAMENT
(4:30-Girls) Highland vs. Canton            HIGHLAND 49-40
(6:00-Boys) Canton vs. Bowling Green            CANTON 64-53
(7:30-Girls) Mark Twain vs. Palmyra            PALMYRA 57-33
(9:00-Boys) Mark Twain vs. Clark County        MARK TWAIN 55-46

Novinger at Cairo (6:00)
GIRLS        CAIRO 65-23
BOYS        CAIRO 73-65

Glasgow at Sweet Springs (6:00)
GIRLS        SWEET SPRINGS 37-31
BOYS        GLASGOW 75-26

Westran at New Franklin (6:00)
GIRLS        NEW FRANKLIN 40-37
BOYS        NEW FRANKLIN 50-36

Tina-Avalon at Bucklin-Macon Co. (6:00)
GIRLS
BOYS

Meadville at Northwestern (6:00)
GIRLS        MEADVILLE 44-26
BOYS        MEADVILLE 64-14 (Cade Shiflett 21)

Community at Louisiana (6:00)
GIRLS
BOYS        COMMUNITY 68-61

Pilot Grove at Slater (6:00)
GIRLS        PILOT GROVE 67-22
BOYS        PILOT GROVE 67-31

(CLAA)    
Norborne at Keytesville (6:00)        
GIRLS        NORBORNE 38-32
BOYS        KEYTESVILLE 70-63

(TRI-COUNTY - CENTRAL)
Eldon girls at Southern Boone girls (6:00)

(EMO)
North Callaway girls at Clopton girls (6:00)        CLOPTON 50-36

Leeton at Otterville
GIRLS        OTTERVILLE 34-22
BOYS        LEETON 63-34

TRUMAN (Independence, Mo.) GIRLS INVITATIONAL SEMIFINALS
#1 Columbia Rock Bridge vs Liberty        LIBERTY 47-43


--COLLEGE BASKETBALL--
(GLVC)
William Jewell at Truman (5:15 on KRES)
(5:30) Women          TRUMAN 61-58 (Allie Norton Game-Winning 3 with 0.5 seconds left)
(7:30) Men                TRUMAN 93-68

(HAAC)
Graceland University at CMU
(5:30) Women        CMU 106-67 (10-6; 3-5 in the HAAC)
(7:30) Men        CMU 77-51 (13-5; 5-3 in the HAAC)

Missouri Valley at Evangel
(5:30) Women        MO VALLEY 64-58
(7:30) Men       #21  EVANGEL 78-66

(AMC)
Hannibal LaGrange at Columbia College
(5:30) Women       #24 COLUMBIA 79-61 (Corri Hamilton 23pts)
(7:30) Men        #16 COLUMBIA 68-59 (8 wins in a row)


--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Mexico at Fulton (6:00)            FULTON 47-19
Boonville at School of the Osage (5:30)


Wednesday, January 21st

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT
(all girls matchups)
(4:50-KRES) South Shelby vs. Moberly        MOBERLY        61-39
(6:20-KRES semi) Brookfield vs. Tolton        BROOKFIELD     59-53
(7:50-KRES semi) Macon vs. Centralia        MACON        51-39

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(4:30-Girls) Brashear vs. La Plata            LA PLATA 55-33
(6:00-Boys) Schuyler County vs. La Plata  LA PLATA 75-64
(7:30-Girls Semi) Schuyler County vs. Knox County    KNOX CO. 62-52
(9:00-Boys Semi) Knox County vs. North Shelby    KNOX CO. 67-64 (OT)

PALMYRA TOURNAMENT
(4:30-Girls) Van-Far vs. Monroe City            MONROE CITY 53-23
(6:00-Boys) Highland vs. Palmyra            PALMYRA 67-65  (Trevor Meny 26pts 8ast)
(7:30-Girls) Bowling Green vs. Clark County        CLARK CO. 36-23
(9:00-Boys) Monroe City vs. Van-Far     MONROE CITY 49-33

--COLLEGE BASKETBALL--
Missouri men at Texas A&M (5:30 on KIRK)                TEXAS A&M 62-50
Jefferson College at MACC Lady Hounds (5:50 on KWIX)        JEFFERSON 68-67

--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Moberly at Mexico (6:00)        MEXICO 40-31

--COLLEGE WRESTLING--
(Men)Missouri Valley at William Penn
5:00 vs. Grand View            GRAND VIEW 41-3
6:30 vs. William Penn            MO VALLEY 31-17

(Women)Ottawa at Missouri Valley    MO VALLEY 27-20


Tuesday, January 20th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT
(Macon Tournament-boys games)
Centralia vs. Macon KRES  (4:50)                MACON 51-34
Mexico vs. Brookfield KRES (6:20)                MEXICO 87-49
Moberly vs. So. Shelby KRES (7:50)                MOBERLY 68-29

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(4:30-Girls) Marceline vs. North Shelby            MARCELINE 46-34
(6:00-Boys) Marion County vs. Marceline            MARCELINE 53-39
(7:30-Girls) Scotland County vs. Marion County        SCOTLAND CO. 70-14        
(9:00-Boys) Scotland County vs. Brashear            SCOTLAND CO. 77-33

PALMYRA TOURNAMENT
(4:30-Girls) Highland vs. Mark Twain                MARK TWAIN 50-40
(6:00-Boys)  Canton vs. Mark Twain                CANTON 65-48
(7:30-Girls) Palmyra vs. Canton                PALMYRA 56-51            
(9:00-Boys)  Bowling Green vs. Clark County     BOWLING GREEN 71-40

Higbee at Prairie Home (6:00)
GIRLS       PRAIRIE HOME 54-40
BOYS        PRAIRIE HOME 75-44

Northwestern at Bevier (6:00)
GIRLS      NORTHWESTERN 76-51
BOYS       NORTHWESTERN 53-28

Paris at Madison (6:00)
GIRLS        PARIS 51-24
BOYS        MADISON 52-47

Fayette at Harrisburg (6:00)
GIRLS        HARRISBURG 70-17
BOYS        HARRISBURG 75-35

Tina-Avalon at Atlanta (6:00)
GIRLS
BOYS

Norborne at Brunswick (6:00)
GIRLS
BOYS

Breckenridge at Bucklin-Macon Co. (6:00)
GIRLS
BOYS

North Callaway boys vs MMA            NORTH CALLAWAY 50-29

(NCMC)
Boonville boys at Hannibal boys (6:00)        HANNIBAL 58-47

(TRI-RIVERS)
Milan at Putnam County (6:00)
GIRLS
BOYS

(LEWIS AND CLARK)
Salisbury at Slater (6:00)
GIRLS
BOYS

(TRI-COUNTY - NORTH)
Meadville at Green City (6:00)
GIRLS        GREEN CITY WON
BOYS        MEADVILLE 70-31

Novinger at Linn County (6:00)
GIRLS
BOYS

(TRI-COUNTY - CENTRAL)
Hallsville boys at Eldon boys (6:00)            HALLSVILLE 76-73

Southern Boone boys at Versailles boys (6:00)        SO. BOONE 64-49

(CLAA)
Keytesville at Southwest Livingston (6:00)
GIRLS
BOYS
(CAC)

Cairo at Sturgeon (6:00)
GIRLS                STURGEON 58-47
BOYS                STURGEON 55-52

Glasgow at New Franklin (6:00)
GIRLS                NEW FRANKLIN 45-35
BOYS                GLASGOW 59-52

Smith-Cotton vs. Marshall boys  SMITH COTTON 64-49
Battle vs. Fulton boys  FULTON 52-51 (OT)

--COLLEGE BASKETBALL--
Concordia Seminary Men at CMU Men (POSTPONED TO A LATER DATE)
Culver Stockton JV at MACC Men (7:00)  MACC GREYHOUNDS 107-30

Central Christian at Calvary Bible
(5:00) Women        CCCB 65-40
(7:00) Men        CALVARY 76-75 (OT)

--HIGH SCHOOL WRESTLING--
Centralia/Tolton Catholic at Fatima (5:30)
Brookfield/Richmond at Trenton (6:00)
Marshall at Kirksville (6:00)

--COLLEGE WRESTLING--
Graceland at Truman (7:30) TRUMAN 47-3




Monday, January 19th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MACON TOURNAMENT (girls games on KRES starting at 4:50)
(5:00) Father Tolton vs. Mexico        FATHER TOLTON    59-37
(6:30) Macon vs. South Shelby        MACON        60-22
(8:00) Centralia vs. Moberly        CENTRALIA        58-36

NORTH SHELBY TOURNAMENT
(4:30-Girls) Schuyler County vs. Brashear        SCHUYLER CO     57-30
(6:00-Boys) Knox County vs. Schuyler County        KNOX     CO.        71-49    
(7:30-Girls) Knox County vs. La Plata            KNOX CO.    63-36
(9:00-Boys) North Shelby vs. La Plata            NORTH SHELBY 80-60

(Tony Lenzini) PALMYRA TOURNAMENT
(4:30-Girls) Bowling Green vs. Van-Far   BOWLING GREEN 36-19
(6:00-Boys) Highland vs. Monroe City   HIGHLAND 54-50
(7:30-Girls) Clark County vs. Monroe City CLARK COUNTY 61-41
(9:00-Boys) Palmyra vs. Van-Far            PALMYRA    79-64

(TRI-COUNTY - CENTRAL)
Hallsville girls at California girls (6:00)            HALLSVILLE        51-50 (OT)
Southern Boone girls at Versailles girls (6:00)

(NCMC)
Hannibal girls at Boonville girls (6:00) BOONVILLE 60-26 (LADY PIRATES NOW 15-0)

Fulton vs. Eldon  ELDON 85-68 (SARA RHINE SCORES 40)

Tipton vs. Stover boys        TIPTON    64-26
Lincoln at Cole Camp girls    COLE CAMP    60-31


Sunday, January 18th

--HIGH SCHOOL BASKETBALL--
MFA Oil-Breaktime Shootout (Mizzou Arena)
(all boys matchups)
(11:50 on KRES) Sturgeon vs. Harrisburg           STURGEON        68-58
(1:30) Versailles vs. Elsberry                             VERSAILLES     50-45
(3:00) Father Tolton vs. Vianney                         VIANNEY           76-75 OT
(4:30 on KRES) Salisbury vs. Sacred Heart         SALISBURY       58-47
(6:15) Jefferson City vs. Pacific                           PACIFIC            61-55 OT
(8:00) Fatima vs. Iberia                                       IBERIA             62-56

--COLLEGE BASKETBALL--
(SEC)
Missouri at Arkansas women (2:00)                ARKANSAS 73-55                

--COLLEGE WRESTLING--
North Carolina State at Missouri (1:00)                MIZZOU        29-10





Click here for scores from the week of Sunday, January 11th.

Click here for scores from the week of Sunday, January 4th.

Click here for scores from 2014.

Click here for scores from 2013.

Click here for scores from 2012.